Sunday, December 9, 2018

Me një shumë rekorde shitet diamanti legjendar i kaltër

Diamanti legjendar i kaltër “Blu Farnese”, prej 6.16 karatë, i dhuruar në vitin 1715 ndaj Elisabetta Farnese, mbretëreshë e Spanjës, u shit në ankand...

Seksi gjatë gjumit është gjë e vërtetë

Sipas ekspertëve ekziston një gjendje mjekësore ku njerëzit kënaqen në aktivitete seksuale gjatë gjumit. Seksomnia apo ndryshe seksi gjatë gjumit është një aktivitet i pavullnetshëm,...

Si t’i eliminoni njollat e grimit nga rrobat

Kur nguteni, në vend që në fytyrë, grimi ndonjëherë pa dashur bie nëpër rroba apo lë gjurmë në dysheme dhe tepih Njollat nga maskaraja, buzëkuqi...

Çfarë i brengos më së shumti gratë?

Këtë të martë është publikuar një studim i ri, pas një iniciative në të cilën synim ishte studimi i shëndetit të grave. Me theks është...

Ky test ju tregon a jeni të varur ndaj pornos

Varësia ndaj pornografisë prekë një pjesë të vogël të popullsisë globale dhe studiuesit tani kanë gjetur një mënyrë për ta matur varësinë. Miliona njerëz nëpër...

12 këshilla si ti shmangeni pagjumësisë

Këshilla për personat që vuajnë nga pagjumësia: 1. Ushtrimet ju ndihmojnë që të flini, por evitoni ushtrimet e shkurta para se të shkoni në shtrat. 2....

5 raste kur seksi mund të jetë vdekjeprurës

Më e rrezikshmja dhe më vdekjeprurëse është gjithsesi SIDA. 1. Sëmundjet që barten seksualisht Sëmundjet më të shpeshta seksualisht bartëse janë herpesi gjenital, hepatitis B, klamidia...

Gratë tregojnë gjërat më të neveritshme që u janë thënë atyre gjatë seksit

Gratë kanë thënë fjalët më të neveritshme që u janë thënë atyre gjatë aktit seksual. Biseda e pista është një mënyrë e shkëlqyeshme për të...

16 ushqime më të mira për të rritur rolin tuaj seksual Ditën e Shën...

Rriteni rolin tuaj seksual në Ditën e Shën Valentinit. Nëse jeni duke vuajtur nga një epidemi e ulët nuk jeni i vetëm – një makinë...

Bërja këto tri gjëra në krevat dhe vëre në dry zemrën e tij!

Këto veprime i duan njësoj edhe damat, andaj kënaqësia do të jetë e dyanshme. Për t’u kënaqur me seks që të dytë, do t’ju...

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
7,747AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Sport

Roberto Carlos ka disa fjalë të mira për yllin e Real Madrid

Legjenda braziliane, Roberto Carlos, ka dhënë disa komente për yllin në ngritje të Real Madrid. Është fjala për Vinicius JR, i cili nga kampionati brazilian...

Joachim Low vendos rekord me Gjermaninë

Skuadra e Gjermanisë nuk ka pasur performancat më të mira të mundshme kohëve të fundit. Që nga Kampionati Botëror ku u eliminua në fazën e...

Mourinho plot lëvdata për Perisic

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka thënë se paraqitja e Ivan Perisic kundër Anglisë ka treguar se pse ai dëshironte të nënshkruante me...