Sunday, December 9, 2018

Skandalet seksuale vetëm sa e bën më të famshme – (Foto)

Padyshim se bukuroshja Rocio Guirao Diaz është njëra nga modelet më seksi jo vetëm në Argjentinë, prej nga edhe vjen, por edhe në botë,...

Edukatorja tenton të ‘mbysë’ vogëlushin, publikohen pamjet e tmerrshme

Një edukatore është filmuar duke tentuar ta “ngufat” një fëmijët të vogël, si ndëshkim që kishte kënduar derisa fëmijët tjerë po tentonin të flinin. Kamerat...

Kështu shkon për të votuar “Sahit Plisi” i Stupcave (Video)

Në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale, që po mbahen sot, do të votojë edhe “Sahit Plisi”, roli i njohur i Vedat Bajramit të...

Parfumi i Kim Kardashian po shitet aq shpejt!

Aroma e Kim Kardashian, shitet sikurse ëmbëlsirat e sapogatuara! Kështu po bëhet e ditur nga mediat rozë, pasi vet Kim Kardashian – West, ka njoftuar...

Jennifer Lopezit i qet të gjitha në fushë kur u ul në shkallë përderisa...

Jennifer Lopez, duket mahnitëse pavarësisht asaj që i ka 48 vjet. Aktualisht, ajo duket shumë më mirë se 38 vjeçaret tjera. Dhe të Premten krijuesja...

Çka do të ndodhë me gratë dhe fëmijët e militantëve të ISIS-it? (Video)

Një numër i grave dhe fëmijëve të luftëtarëve të huaj në ISIS po mbahen nga autoritetet irakiane afër Mosulit. Gratë dhe fëmijët e shumë militantëve...

Delawie fton qytetarët që të dalin të votojnë

Ambasadori i ShBA-ve, Greg Delawie ka thënë se dita e zgjedhjeve të balotazhit sot në Kosovë ka nisur në mënyrën më të mirë të...

Francë, polici vret tre persona dhe më pas vetëvritet

Një zyrtar i policisë u vetëvra pasi vrau tre persona në komunën periferike Sarcelles të kryeqytetit të Francës, Paris. Njoftohet se personat e vrarë...

Seksologet arrijnë në konkluzione: Ja si ta çmendni femrën

Misteret rreth orgazmës seksuale gjithmonë hapin debat. Forumet e internetit, hulumtimet statistikore dhe interesimi i shkencëtarëve është shumë i madh. Nëse në dekadat e...

Britanikët përballen me dimrin më të ftohtë!

Britanikët janë paralajmëruar që të përgatiten për dimrin 2017, pasi ky llogaritet të jetë më i ftohti në 27 vjetët e fundit, transmeton Klan...

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
7,747AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Sport

Roberto Carlos ka disa fjalë të mira për yllin e Real Madrid

Legjenda braziliane, Roberto Carlos, ka dhënë disa komente për yllin në ngritje të Real Madrid. Është fjala për Vinicius JR, i cili nga kampionati brazilian...

Joachim Low vendos rekord me Gjermaninë

Skuadra e Gjermanisë nuk ka pasur performancat më të mira të mundshme kohëve të fundit. Që nga Kampionati Botëror ku u eliminua në fazën e...

Mourinho plot lëvdata për Perisic

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka thënë se paraqitja e Ivan Perisic kundër Anglisë ka treguar se pse ai dëshironte të nënshkruante me...