Sunday, December 9, 2018

E fotografuan në guaskë, Will Smith: Është toaleti më i lartë në tokë!

Will Smith është goxha aktiv me postime në rrjete sociale. Aktori ka postuar së fundi një fotografi në llogarinë e tij në Instagram, ku u...

Enca ‘sulmon’ Noizyn publikisht në mes të Tiranës

Dje ka publikuar projektin e ri muzikor. Enca Haxhia dje solli videoklipin e këngës “Kujt po i han” në bashkëpunim me reperin e njohur, Don...

Dua Lipa me katër nominime dhe Bebe Rexha me një në MTV EMA 2018,...

Më datë 4 nëntor do të mbahet mbrëmja e madhe e ndarjes së çmimeve “MTV European Music Awards”. Ky spektakël, i cili vitin e...

Veç me peshqir në kokë, Kendall Jenner pozon e zhveshur pas dushit

Modelja e famshme Kendall Jenner i ka bërë të shpeshta fotografitë nudo. Së fundi, ajo është fotografuar e zhveshur pas dushit, e ulur pranë pasqyrës,...

Bleona tejet joshëse në klipin e ri – elegante deri në pikë të fundit

Bleona Qerreti njihet si një nga vajzat më joshëse shqiptare, shkruan GazetaBlic.Ajo njihet për stilin e veçantë të jetesë që bënë dhe gjithmonë na...

Halil Kastratin e tradhëtojnë lotët kur dy djemtë e falenderojnë për humanitetin e tij

Halil Kastrati është një nga humanistët më të mëdhenj shqiptar.Ai thuajse çdo ditë është buzëqeshje e gëzimi për një familje në nevojë, e për...

Mediat në Shqipëri: Elvana ndodhet në Gjermani

Këngëtarja Elvana Gjata vijon të jetë në kërkim nga policia shqiptare për ngjarjen e 4 tetorit, ku një person mbeti pa shenja jete dhe...

Van Damme ishte tërësisht nën ndikimin e lëndëve narkotike në sheshxhirim

Jean-Claude Van Damme ishte tërësisht nën ndikimin e kokainës gjatë xhirimeve të filmit Street Fighter në vitin 1994. Të paktën kështu pretendon skenaristi dhe...

‘Një nga ëndrrat e mia është të të shoh gjoksin’, Enca i plotëson dëshirën...

Trendit më të ri të rrjetit social “Instagram”, ku ndjekësit kanë mundësi të bëjnë pyetje dhe më pas përgjigjet të postohen në “Instastory”, duket...

Fansja e pyet Almedën: A po ma gjen edhe mua një turk të bukur...

Aktorja e njohur, Almeda Abazi ka prej vitesh që është e lidhur me aktorin turk, Tolgahan Sayisman. Tolga për shqiptarët është i njohur me rolin...

Stay connected

46,625FansaPëlqeje
1,065NdjekësitNdjek
7,747AbonentëAbonohu
- Advertisement -

Sport

Roberto Carlos ka disa fjalë të mira për yllin e Real Madrid

Legjenda braziliane, Roberto Carlos, ka dhënë disa komente për yllin në ngritje të Real Madrid. Është fjala për Vinicius JR, i cili nga kampionati brazilian...

Joachim Low vendos rekord me Gjermaninë

Skuadra e Gjermanisë nuk ka pasur performancat më të mira të mundshme kohëve të fundit. Që nga Kampionati Botëror ku u eliminua në fazën e...

Mourinho plot lëvdata për Perisic

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho ka thënë se paraqitja e Ivan Perisic kundër Anglisë ka treguar se pse ai dëshironte të nënshkruante me...