Hoti: Prishtina është fituese e Kupës së Kosovës dhe kualifikohet në Europa League

0

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se sot ka qenë një super finale në mes Prishtinës dhe Ballkanit në futboll.

“Prishtina është fituese e Kupës së Kosovës dhe kualifikohet në Europa League”.

“Urime Prishtinë e shumë suksese!”, ka shkruar Hoti në rrjetin social Facebook.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu