Morena Taraku me këmbë përpjetë dhe pa jelekë buzë pishinës

0

Këngëtarja dhe modelja kosovare, Morena Taraku, ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku shihet se i ka hequr jelekët.

Ajo nuk ka zbuluar se ku është duke i kaluar pushimet por në përshkrimin e fotografisë ka shkruar “Some Vitamin D”.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, së shpejti do të vijë me këngë të re.

Kënga e saj e re do të jetë bashkëpunim me reperin Stresi.

View this post on Instagram

SOME VITAMIN D ☀️ 🌴🦋

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

View this post on Instagram

READY-SET-CLEAN-DRIVE 🧽 #v8 #amg

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu