Gashi sjell në treg këngën “Running Away”

0

Rep-artisti i njohur shqiptar, Gashi, ka arritur të thyej rekorde të shumta ndërkombëtare.

Pas një pune të palodhshme, ai tashmë ka hyrë ne mesin e shumë artistëve me famë botërore.

Kështu, ai nuk po ndalet edhe në prurjet e reja muzikore, ku së fundmi ka mahnitur fansat me një të tillë.

“Running Away” titullohet kënga, që erdhi në bashkëpunim me Devault dhe Seb Torgus.

Përpos projektit të pëlqyer, Gashi ka vendosur që kësaj të fundit t’ia bashkangjit edhe një klip interesant.

Që në minutat e parë të publikimit, fansat e reperit kanë shpërthyer me komente pozitive.

View this post on Instagram

RUNNING AWAY OUT NOW

A post shared by @ gashi on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu