Konfirmohen 97 raste me COVID-19, asnjë i vdekur

0

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfimuar 97 raste me koronavirus.

Sipas Institutit, në vend po ashtu në 24 orët e fundit nuk ka asnjë vdekje. Tutje në njoftim theksohet se në këtë interval kohorë janë shëruar 139 persona.

Njoftimi i plotë i IKSHPK-së:

139 TË SHËRUAR DHE 97 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në…

Posted by Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës on Tuesday, September 8, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu