SHPËRTHIM NË NJË LOKAL NË RRUGËN C NË PRISHTINË

0

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Nga ky shpërthim nuk raportohet për persona të lënduar.

“Sot rreth orës 03:30, jemi njoftuar për një rast shpërthimi në një lokal në rrugën “C” në Prishtinë. Njësitet përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin. Nuk raportohet për persona të lënduar. Për zbardhjen e rrethanave të këtij rasti i cili është cilësuar si ‘Shkaktim i rrezikut të përgjithshëm’, janë duke punuar njësitet përkatëse në koordinim me prokurorinë e shtetit”, tha Ahmeti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu