MSH tregon se si duken nga brenda shkollat që respektojnë masat anti-covid

0

Ministria e Arsimit dhe Shkencës ka sjell imazhe brenda një shkolle një ditë para fillimit të vitit të ri shkollor.

Gjithashtu, në postimin e tyre në Facebook, MASH ka ftuar të mbahen maskat, distancën dhe higjienën.

Postimi i plotë:

Kështu duket nga brenda një shkollë e përgatitur që të presë nxënësit nesër, më 14 shtator 2020.

Respektoni rregullat: Mbajeni maskën, distancën dhe higjienën!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu