Majlinda Zeka si çokolatë

0

Dje është shënuar dita e çokolades në vende të ndryshme të botës.

Ndonëse në Kosovë nuk manifestohet në ndonjë mënyrë të veçantë, në kuptimin figurativ ka femra të vendit që po i japin kuptim kësaj dite.

Përshembull modelja dhe ish e dashura e Majkut, Majlinda Zeka me linjat dhe ngjyrën trupore duket tamam si të jetë vet një çokoladë. Andaj, në një ditë të tillë kjo festë tek ne lirshëm mund ti dedikohet asaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu