Hoti pas aksionit në Karaçevë: Ky është vetëm fillimi i kthimit të normalitetit në çdo fushë të jetës në Kosovë

0

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar për aksionin e mbrëmshëm të Policisë së Kosovës në Karaçevë të Kamenicës.

“Operacioni i policisë në Karaçevë, i mbështetur edhe nga mekanizmat tjerë, është dëshmi se institucionet tona të sigurisë janë plotësisht të afta për të garantuar rend dhe ligj për qytetarët e Republikës së Kosovës.
U jam mirënjohës të gjithë atyre që me përkushtim e profesionalizëm planifikuan dhe zbatuan një operacion kompleks e delikat.
Ky është vetëm fillimi i kthimit të NORMALITETIT në çdo fushë”, ka shkruar Hoti.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu