Tirana goditet nga një termet

0

Një tërmet është ndjerë rreth orës 22:30 të mbrëmjes së të premtes në Tiranë.

Sipas të dhënave, lëkundja ishte me magnitudë 2.9 Rihter dhe nuk raportohet për dëme.

Epiqendra e tërmetit ishte 34 km në veriperëndim të Tiranës në një thellësi prej 10 km.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu