Për 24 orë, mbi 700 gjoba për mosrespektim të masave

0

Edhe gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës është treguar e rreptë me ata që nuk i kanë respektuar masat anti-COVID.

Sipas njoftimit gjatë 24 orëve janë shqiptuar 758 gjoba.

Numër i vogël i gjobave nuk ka qenë as ditëve të kaluar.

Vetëm gjatë së dielës dhe të hënës janë shqiptuar hiç më pak se 1 mijë e 380 gjoba.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu