Imri Ahmeti: Jam i kënaqur me punën dhe angazhimin e stafit të QMF “Vehbi Shamolli” në Shalë

0

Kryetari i Lipjanit, Imri Ahmeti, ka vizituar QMF “Vehbi Shamolli” në Shalë. Gjatë kësaj vizite, Ahmeti është shprehur se është ndarë i kënaqur me punën me punën dhe angazhimin e stafit gjatë kohës së pandemisë.

Ky është njoftimi i plotë i Imri Ahmetit, në profilin e tij zyrtar në facebook:

“Sot gjatë ditës vizitova QMF “Vehbi Shamolli” në Shalë, jam i kënaqur me punën dhe angazhimin e stafit gjatë kohës së pandemisë.

QMF në Shalë është e pajisur me pajisjet adekuate të teknologjisë mjekësore për punë, defibrilator automatik që ju shërben pacienteve. Poashtu mund të bëhet ekg dhe analizat përcjellëse për pacientët e kësaj ane andaj i falënderoj për punën dhe angazhimin e palodhshëm të gjithë stafin mjekësor.”

Sot gjatë ditës vizitova QMF “Vehbi Shamolli” në Shalë, jam i kënaqur me punën dhe angazhimin e stafit gjatë kohës së…

Posted by Imri Ahmeti on Monday, September 28, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu