Ahmeti: Vendosja e kamerave do të ndihmojnë në rritjen e nivelit të sigurisë në qytet

0

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka bërë të ditur se sheshet e Prishtinës do të monitorohet nga kamerat përshkak se këto vende janë shumë të frekuentuara dhe kështu do të rritet niveli i sigurisë.

Postimi i plotë i Ahmetit në faqen e tij zyrtare:

“Sheshet e Prishtinës janë të frekuentuara shumë nga qytatarët dhe vende ku organizohen shumë aktivitete. Vendosja e kamerave do të ndihmojnë në rritjen e nivelit të sigurisë në qendrën e qytetit.

#prishtina💙”

Sheshet e Prishtinës janë të frekuentuara shumë nga qytatarët dhe vende ku organizohen shumë aktivitete. Vendosja e kamerave do të ndihmojnë në rritjen e nivelit të sigurisë në qendrën e qytetit.#prishtina💙

Posted by Shpend Ahmeti on Tuesday, September 29, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu