UP fillon vitin e ri akademik (VIDEO)

0

Viti i ri akademik nisi sot në datën e zakonshme, por jo edhe për studentët e vitit të parë.

Kjo për arsye të vonesave në testin e maturës dhe provimit pranues që u shkaktuan nga situata me pandeminë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu