Bekë Berisha lutet që Presidenti Donald Trump të shërohet sa ma shpejt

0

Deputeti nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Bekë Berisha, ka shprehur keqardhje pas lajmit që Trump dhe gruaja e tij kanë rezultuar pozitiv me Covid19.

Postimi i plotë i deputetit Bekë Berisha:

“Me keqardhje e mora lajmin se Presidenti i Shteteve te Bashkuara te Amerikes Donald Trump dhe bashkeshortja e tij kane rezultuar pozitiv ne COVID-19. Shpresoj qe Presidenti Trump sa me shpejt ta tejkaloj kete semundje dhe ti kthehet detyrave te tij dhe fushates zgjedhore!”, shkruan Berisha në llogarinë e tij në facebook.

Me keqardhje e mora lajmin se Presidenti i Shteteve te Bashkuara te Amerikes Donald Trump dhe bashkeshortja e tij kane…

Posted by Bekë Berisha on Friday, October 2, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu