Haradinaj dhe Meta: Përjetë dhe mot shqiptarë

0

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Ramush Haradinaj, është takuar me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta.

Haradinaj ka publikuar një fotografi duke shkruar:

“Sot së bashku.
Për jetë e mot Shqiptarë!

Postimi i plotë:

Sot së bashku. Për jetë e mot Shqiptarë!RH

Posted by Ramush Haradinaj on Sunday, October 4, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu