Përfundon asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi”

0

Komuna e Prishtinë po vazhdon me realizimin e projketeve që ka në agjendën e saj, kështu kanë bërë të ditur nga Komuna e Prishtinës, nëpërmjet një postimi në faqen e tyre zyrtare në facebook. /InfoPrishtina

Ky është njoftimi i plotë:

“Punimet e projektit për rikonstrukrimin e rrugëve në lagjen Dodona po finalizohen.

Përfundoi asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi” e cila do të shenjëzohet dhe vijëzohet ditëve në vijim.

#prishtina 💙”

Punimet e projektit për rikonstrukrimin e rrugëve në lagjen Dodona po finalizohen.Përfundoi asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi” e cila do të shenjëzohet dhe vijëzohet ditëve në vijim.#prishtina 💙

Posted by Komuna e Prishtinës on Monday, October 5, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu