PËRFUNDON ASFALTIMI I RRUGËS “BAJRAM KELMENDI” NË PRISHTINË

0

Punimet e projektit për rikonstrukrimin e rrugëve në lagjen Dodona të kryeqytetit po finalizohen, theksohet në një njoftim të Komunës së Prishtinës.

Në këtë njoftim po ashtu bëhet e ditur se ka përfunduar asfaltimi i rrugës “Bajram Kelmendi”, e cila do të shenjëzohet dhe vijëzohet ditëve në vijim.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu