Vildane Zeneli të ftoftët se ndjen fare, pozon e zhveshur

0

Modelja e njohur kosovare, VIldane Zeneli, po i kalon si mos më mirë këto ditë të muajit tetor.

Ajo ka pozuar thuajse krejtësisht e zhveshur, transmeton IndeksOnline.

Zeneli, pa fije turpi ka treguar linjat e trupit të saj, më shumë se sa që duhej dhe këtë duket se e bën me shumë krenari.

Vlen të kujtojmë faktin se nuk është hera e parë që Zeneli shfaqet në këtë formë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu