AVDULLAH HOTI MERR LETËR NGA DONALD TRUMP, KJO ËSHTË PËRMBAJTJA

0

Presidenti amerikan, Donald Trump i ka shkruar letër kryeministrit të Kosovës, Avdullah Hotit.

Hoti e ka falënderuar presidentin amerikan për përkushtimin për paqe në Ballkanin Perëndimor.

“Faleminderit President Donald Trump për kujdesin dhe përkushtimin tuaj për paqe e siguri në Ballkanin Perëndimor dhe në botë. Të rrojë gjatë miqësia Kosovë– ShBA”, ka shkruar kryeministri Hoti.

Ja letra e plotë e presidentit Trump, të cilën Hoti e ka publikuar në “Facebook”.

Faleminderit President Donald Trump për kujdesin dhe përkushtimin tuaj për paqe e siguri në Ballkanin Perëndimor dhe në botë. Të rrojë gjatë miqësia Kosovë– ShBA! 🇽🇰 🤝 🇺🇸

Posted by Avdullah Hoti on Friday, October 9, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu