E tmerrshme: Pedofili tërheq zvarrë 9-vjeçaren, pamjet e frikshme kapen nga kamera!

0

Kamerat e sigurtimit në rrugë kanë regjsitruar momente tronditëse të nje ngjarje e cila ka ndodhur në SHBA.

Në video shihet momenti kur një burrë rrëmben një vogëlushe 9-vjeçare, pak sekonda pasi kjo e fundit zbriti nga autobus i shkollës.

Sapo vajza zbret nga autobusi i shkollës, 34 vjeçari Louis Martinez-Romero zbret me shpejtësi nga makina dhe e tërheq vogëlushem me forcë.

Nga deklaratat e bëra nga policia kuptuam se vajza është shpëtuar dhe Romeron është arrestuar.

Ky nuk është rasti i parë pasi mbi të rëndojnë edhe akuza të tjera për rrëmbim dhe sulm seksual ndaj të miturve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu