Kadrija: Kurtha e radhës e BE-së ndaj Kosovës

0

Kryetari i Rinisë së NISMA Socialdemokrate, Jehon Kadrija, ka reaguar në lidhje me deklaratat e Mirosllav Lajçak.

Ky është shkrimi i plotë i Jehon Kadrija:

“Kurtha e radhës e BE-së, ndryshimi i Kushtetutës!

Mjaftë me ndere ndaj BE-së….

Formimin e Gjykatës Speciale, raciste e njëanshme dhe e padrejtë!

Demarkacioni me Malin e Zi i rrëmbeu
Kosovës 8.000 hektar tokë, në emër të liberalizimit të vizave, e cila nuk ndodhi!

Edhe kërkesa për të ndryshuar Kushtetutën e Kosovës, për qefë të Mirosllav Lajçak!

Urojë të mos i bëhet nder më BE-së nga deputet tanë!

J.K!”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu