KIM KARDASHIAN FESTON 40-VJETORIN, FUTET E GJITHA NË “TORTËN E DITËLINDJES”

0

Kim Kardashian është fotografuar duke dalë nga maja e një torte gjigante në një set fotografik të çuditshëm, për 40 vjetorin e saj.

Duke sfiduar vitet, Kim duket e përsosur dhe pa rrudha. Ndërsa merrte poza para kamerës. Ideja ishte të dukej si një qiri ndërsa ajo dilte nga maja e një torte gjigante.

Ylli nuk la shumë hapësirë për imagjinatë, e veshur me bikini dhe një palë pantallona të tejdukshme.

Kim i mbajti fansat të “gozhduar”, duke postuar një video prapa skenave të xhirimit të saj në Story-n në Instagram që 190 milionë ndjekësit e saj të shijonin.

Xhirimi ishte për të bërë fotografi promovuese për linjën e saj të re të titulluar të bukurisë KKW, për nder të 40-vjetorit të saj, që është me 21 tetor./TCh

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu