Nesër varrosen tre viktimat e aksidentit në Gjermani

0

Nesër nga ora 16:00 në fshatin e Rahovicë të Ferizajt do të mbahet ceremonia e varrimit të tre anëtarëve të një familje , që vdiqen tragjikisht në një aksident në Gjermani.

Lajmi u bë i ditur nga një i afërm i familjes.

“Të Allahut jemi dhe te Allahu do te kthehemi. Me dhimbje ju njoftojmë se varrimi i tre Familjarëve tanë Zaim, Bleon dhe Flori Krasniqi, që vdiqën tragjikisht prej kthimit nga vendlindja për në Zvicër, do të mbahet nesër me datë: 21 Tetor 2020 mbas faljes së namazit të ikindis në ora 16:00 në varrezat e fshatit Rahovicë – Ferizaj”.

NJOFTIMTë Allahut jemi dhe te Allahu do te kthehemi.Me dhimbje ju njoftojmë se varrimi i tre Familjarëve tanë Zaim,…

Posted by Behxhet Krasniqi on Tuesday, October 20, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu