Përfundon takimi Thaçi – Haradinaj

0

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, ka pritur sot në takim liderin e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj.

Takimi është zhvilluar te Zyra e Presidentit.

“Isha në takim me ftesë të presidentit Thaçi për konsullata dhe për zhvillimet në vend. Diskutuam për gjendjen në vend dhe për pandeminë. Një takim që është praktik. Kemi pasur takim kryesisht për zhvillimet në vend politike dhe institucionale”, ka deklaruar Haradinaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu