Arta Nitaj publikon një koleksion videosh, reklamon vetëm të pasmet

0

Aktorja dhe modelja e njohur pejane, Arta Nitaj, duket se po shpenzon shumë kohë për të tonifikuar dhe formësuar linjat trupore.

Arta duket se është mjaftë e përkushtuar kur flasim për pamjen e saj, pasi pjesën më të madhe të kohës e shohin teksa ushtron në palestër.

or, Arta nuk e shfrytëzon vetëm palestrën për të stërvitur, ajo gjenë edhe vende tjera të përshtatshme për të ushtruar si në plazh.

Në profilin e saj në Instagram, aktorja ka publikuar disa video me fokus ushtrimet për të pasmet.
https://gazetaalo.com/wp-content/uploads/2020/11/artanitttta.mp4?_=1
https://gazetaalo.com/wp-content/uploads/2020/11/hhhhhh.mp4?_=2
https://gazetaalo.com/wp-content/uploads/2020/11/nitaj.mp4?_=3

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu