Policia e rreptë me ata që nuk i respektojnë masat, 1 mijë e 36 gjoba për 24 orë

0

Policia e Kosovës është treguar e rreptë me ata që nuk e kanë vendosur maskën dhe respektuar masat anti-COVID të vendosur nga Qeveria e Kosovës.

Hiç më pak se 1 mijë e 36 gjoba janë shqiptuar gjatë 24 orëve.

https://www.facebook.com/KosovoPolice/posts/3582172945176549

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu