Lajm i zi, vdes nga koronavirusi aktori i njohur shqiptar

0

Arti shqiptar sot ka humbur njërën nga ftyrat më të ndritura të artit.

Aktori i mirënjohur i humorit, Koço Devole, është ndarë nga jeta në spitalin Infektiv pas infektimit të tij prej disa ditësh nga koronavirusi.

Gjendja e tij kohët e fundit ishte përkeqësuar. Ai ka luajtur në shumë filma të njohur shqiptar dhe ishte fytyr e dashur për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu