Nisma: Biden ka qenë krah Kosovës në kohët më të vështira

0

Nisma Socialdemokrate ka uruar Jeo Bidenin.

Joe Biden është presidenti i ri i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Partia e Fatmir Limajt, Nisma Socialdemokrate e ka uruar atë, shkruan lajmi.net.

Përmes një urimi, Nisma bën të ditur se Biden ka qenë krah Kosovës edhe në kohë më të vështira.

Njoftimi i plotë, pa ndërhyrje:

Urime për Presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden.

SHBA-të do vazhdojnë ta mbështetin dhe të jenë partner strategjik i Kosovës ashtu siç kanë qenë gjithmonë.

Ai ka qenë krah nesh në kohët më të vështira.

Kosova është e bekuar me miqësinë e përjetshme me Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu