Ahmeti nuk i harron festat, pyet qytetarët se a duhet ta rregullojmë sheshi për fundvit?

0

Shpend Ahmeti ka krijuar një sondazh online ku ka kërkuar mendimin e qytetarëve për dekorimin e sheshit këtë vit në kryeqytet.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka krijuar një sondazh në grupin #rriNshpi me neve në rrjetin social Facebook.

Aty ai ka pyetur qytetarët nëse dëshirojnë që të dekorohet sheshi i kryeqytetit të Kosovës sivjet në kohë pandemie.

Pandemia ka bërë që sivjet të mos funksionojë normalisht gastronomia si dhe liria e qytetarëve të jetë e kufizuar me raste. Andaj ende nuk dihet nëse sheshet e Prishtinës do të kenë gjallërinë e viteve të fundit me organizimet festive.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu