KOMUNA E PRISHTINËS RIKTHEN SHIRITAT NDARËS NË RRUGË

0

Gjatë kësaj jave shiritat ndarës të ngritura në pjesë të ndryshme të Prishtinës janë rinovuar dhe janë ngjyrosur.

Shiritat ndarës e të ngritura në rreth-rrotullime janë të vendosura për të gjithë pjesëtarët në komunikacion, për siguri më të madhe dhe qarkullim më të lehtë në trafik, njofton Komuna e Prishtinës në Facebook.

Shiritat ndarës janë hequr e dëmtuar në shumë pjesë të qytetit ku ato janë vendosur, andaj Komuna e Prishtinës iu bën thirrje ngasësve të automjeteve që të tregohen më të kujdesshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu