RRUGA E BIDENIT NË KOSOVË

0

Disa banorë që jetojnë në rrugën e emërtuar për nder të djalit të Joe Biden, rrugë kjo që lidh Ferizajn me Gjilanin, thonë se janë të gëzuar që ai është zgjedhur president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ata e quajnë Bidenin mik të madh të Kosovës dhe e vlerësojnë lartë kontributin e tij për Kosovën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu