Nisma Socialdemokrate bëhet me katër deputetë të rinj, këta janë emrat

0

Grupit Parlamentar të Nismës Socialdemokrate dhe AKR-së, i janë bashkuar edhe katër deputetë të grupit Parlamentar tashmë të shuar 6+.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar shefi i Grupit Parlamentar të Nismës, Endrit Shala.

Shala tha se Grupi i ri Parlamentar do të quhet “Nisma-AKR-6+”.

Tutje Shala konfirmoi se deputetët, Duda Balje, Fikrim Damka, Fidan Jilta dhe Albert Kinolli do të funksionojnë në kuadër të këtij grupi të ri parlamentar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu