​NGA E HËNA, BALOTELLI BËHET ME SKUADËR TË RE

0

Mario Balotelli nuk do të bashkohet me Vasco da Gaman ose Burnleyn, por të fillojë stërvitjen me Monza të Serie B të Silvio Berlusconit, pretendon “Sky Sport Italia”.

Sipas Gianluca Di Marzios, një vendim është marrë dhe Balotelli do të bashkohet me ekipin nga e hëna.

Monza është në pronësi të ish – Presidentit të Milanit Silvio Berlusconi, i cili e kishte quajtur SuperMariom një mollë të keqe në skuadrën e “Rossonerëve”.

Do të jetë një kontratë gjashtë-mujore për sulmuesin 30-vjeçar, i cili është një agjent i lirë pas përfundimit të magjisë së tij të shkurtër me Brescian.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu