Oriola Marashi çmend fansat e saj teksa zhvesh fustanin e saj në fund të këmbëve

0

Aktive në Instagram, ku shpesh publikon foto nga aktiviteti i përditshëm, modelja Oriola Marashi ka “çmendur” fansat.

Ajo është ndër më të komentuarat në mediat rozë.

Së fundmi ka postuar disa foto me një veshje të ngushtë, duke ekspozuar format e trupit.

Teksa menjëherë pas postimit ajo rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, duke pranuar komente dhe pëlqime të shumta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu