Kim ‘e bën nxehtë’ me pozat në xhakuzi

0

Kim Kardashian ka pozuar nga xhakuzi.

Kim Kardashian është një ndër njerëzit më të ndjekur në Instagram dhe ka një arsye, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo zgjodhi të pozonte nga xhakuzi me rroba larje ngjyrë jeshile në të cilat dukej e mrekullueshme.

“Gjithnjë gjej dritën tënde”, ishte mesazhi i Kim për ndjekësit e saj që pëlqyen dhe komentuan fotografitë e yllit televiziv.

https://www.instagram.com/p/CIgb7nogzYf/?utm_source=ig_embed

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu