794 GJOBA PËR MOSRESPEKTIM TË MASAVE ANTI-PANDEMI

0

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 794 gjoba për shkak të mosrespektimit të masave anti-COVID.

29 persona u arrestuan, 19 persona u dërguan në mbajtje dhe pesë të tjerë në vuajtje të dënimit.

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 33 aksidente trafiku me dëme materiale dhe 18 me të lënduar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu