Durrësi në ujë, reshjet e shiut dhe breshërit sjellin përmbytje

0

Reshjet e shiut dhe breshërit që ranë pasditen e së enjtes kanë shkaktuar përmbytje rrugësh në Durrës.

Qarkullimi është vështirësuar në shumë akse rrugore, si për këmbësorët dhe për automjetet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu