Eskalon beteja mes partnerëve, AAK e akuzon nënkryetarin e LDK-së për korrupsion

0

Beteja LDK-AAK është zhvendosur në komunën e Pejës. Tashmë partnerët e koalicionit po ia përmendin njëra tjetrës korrupsionin.

Kandidati për kryetar të Pejës, i nominuar nga AAK-ja, Arbër Grabovci, mëngjesin e sotëm ka realizuar një aksion, në qendër të qytetit.

Ai ka vendosur një obelisk, ku shkruhet PA KORRUPSION, e këtë, ai ia ka dedikuar kryetarit Gazmend Muhxhari.

Vet Grabovci, ka publikuar një fotografi në FB ku shihet para këtij obelisku me të cilin edhe sfidon Muhaxherin.

Ky është postimi i tij:
#PAKORRUPSION në Pejë

Puna #1 e Kryetarit duhet të jetë vet i pa korruptuar dhe të eliminoi korrupsionin që ka kapluar çdo pore të qeverisjes komunale!

Sfidoj Kryetarin Muhaxheri të dalë publikisht para kësaj motoje të fuqishme.

Pejën e dua #PAKORRUPSION.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu