Tërmeti dridh Kosovën

0

Një tërmet e ka goditur Kosovën rreth një orë më parë.

Sipas aplikacioni “Earthquake” tërmeti ka qenë me magnitudë 2.3 shkallë dhe ka goditur jugun e qytetit të Lipjanit.

Ndërsa, ende nuk raportohet për ndonjë dëm material apo të lënduar.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu