VDES DOKTORI I NJOHUR NJAZI AHMETI

0

Para pak qestesh është bërë e ditur se dermatologu i njohur, Njazi Ahmeti ka ndërruar jetë

I njeri ka punuar prej shumë viteve në Qendrën Klinike Universitare të Prishtinës, ku ka qenë një ndër mjekët më të shquar në Klinikën e tij.

Miqtë e tij përmes rrjeteve sociale kanë njoftuar për vdekjen e tij, duke i kujtuar momentet e bukura jetësore që kanë kaluar së bashku dhe planet që kanë pasur me doktorin, të cilat u ndërprenë me vdekjen e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu