Kohë pandemie: Qindra njerëz në Brezovicë, Policia dhe Inspektorati nisen drejt qendrës turistike!

0

Qindra qytetarë e kanë vizituar sot qendrën turistike të Brezovicës.

Anipse koronavirusi po vazhdon të përhapet, e shumë të tjerë po vdesin nga ky virus, qytetarëve nuk po ju intereson kjo gjë.

Ata sot ia kanë mësyer Brezovicës për të kaluar një vikend, e Policia e Kosovës dhe Inspektorati me marrë informatën janë nisur në drejtim të qendrës turistike.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu