PROTESTA NË SHKODËR, I VIHET ZJARRI SELISË SË PS-SË

0

Selisë së PS i është vënë zjarri ditën e sotme gjatë protestës në Shkodër.

Një grup të rinjsh kanë thyer xhamat e godinës, më pas lanë shkatërruar çdo gjë që u a dalë para dhe më pas kanë nxjerrë stolat jashtë duke u vënë edhe flakën.

Sot është dita e katërt e protestës për vrasjen e Klodian Rashës në Shkodër.

Të rinjtë fillimisht kanë marshuar në mënyrë paqësore me pankarta në duar. Më pas qytetarët kanë sulmuar selinë e PS.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu