723 GJOBA PËR MOSRESPEKTIM TË MASAVE ANTI-PANDEMI

0

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 723 gjoba për shkak të mosrespektimit të masave anti-COVID.

12 persona u arrestuan, tetë persona u dërguan në mbajtje.

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë kanë ndodhur 12 aksidente trafiku me dëme materiale dhe 15 me të lënduar.

Po ashtu Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 743 tiketa trafiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu