JOSHUA ‘MBRET’ I RINGUT, RRËZON PULEV-IN

0

Kampioni i botës Anthony Joshua e ka ‘rrahur’ Kubrat Pulev sonte pas mesnatës në Wembley të Londrës, raporton RTKLive.com.

Joshua dhe Pulev u ndeshen në duelin e madh për titull të kampionit të botës në kategorinë e rëndë.

Dueli i këtyre dy boksierëve të mëdhenj, derisa në rundin e nëntë, Joshua tregoj së kush është më i forti i planetit duke e nokautuar kundërshtarin.

Joshua mbetet numri një në boksin botëror.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu