Luana merr pozë të nxehtë mbi tavolinë

0

Luana Vjollca ka arritur të bëhet moderatorja më e dashur për publikun shqiptar falë emisionit “Shiko kush luan”.

Duke u shfaqur gjithmonë energjike dhe pozitive, ajo ka bërë për veti numër të madh fansash, shkruan “Kosovarja”.

Kësaj radhe erdhi me një pozë të nxehtë që e realizoj mbi tavolinë.

Duke u shfaqur me plotë stil Luana po shkëlqen si gjithmonë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu