Shkoi për të ruajtur bagëtinë, gjendet i vdekur në mal

0

Policia e Kosovës ka njoftuar të premten, se një burrë është gjetur i vdekur në malin e fshatit Vllahi të Mitrovicës, pasi kishte shkuar për të ruajtur bagëtinë.

Buri, pa shenja jete, është zbuluar nga bashkëfshatarët të enjten, ndërkohë policia po e heton si “vdekje të dyshimtë”.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu