Flet Arjoni: Pishman që humba Tean për Anën

0

Arjon Luli thotë të jetë penduar që iu pamundësua njohja e Teas për shkak të Ana Lleshit.

Së fundi ai foli për zhvillimet në jetën e tij që kur publikoi foton me të cilën shihej në shtrat me konkurrenten e Përputhen.

Arjoni thotë se s’ka shumë gjera në jetë për të cilat është penduar, por ai veçon një.

Thotë se u mashtrua dhe në këtë mënyrë humbi mundësinë që të njihen me Tean, konkurrenten tjetër.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu